Wybrany wątek opinii

otóż to, ale szkoda go bo dobrze ciągnął
(2019.12.20)
Tobie ciągnął?? Więc szczym ryj.
Bo mi nie (2019.12.20)
@Bo mi nie - taaak i tobie też, nie moja wina że był perfekcyjny i dobry w te klocki
(2019.12.20)
Powrót do komentarzy