Wybrany wątek opinii

O czym ty klepiesz w ten keyboard ? Lekcje z historii z rana ? Kazdy narod ma swoj brud za paznokciami, My tez. Kto jest bez winy. .. ..
CT (2019.12.19)
Ale jedni mają tego brudu mniej, a inni więcej. Jedni za swój bród odpokutowali, a inni udają, że nic się nie stało. Ja nie uważam, że Polacy mają tyle samo brudu, co malutka Belgia, Polacu mają go zdecydowanie mniej i nie raz ten brud odpokutowali. A Belgowie myślą, że jak będą udawać teraz świętych, to miliony Murzynów wrócą do życia i odrosną im ręce. Poczytaj sobie np. o tym, jaki sposób ci światli Belgowie sprawiali, że nie dokuczały im owady w Afryce. Czy kiedykolwiek Polacy robili coś równie potwornego? A jakimś dziwnym trafem ciągle nam wszyscy ubliżają, jacy to my jesteśmy źli. Jak do tego doszło, że te kraje tytanów są uważane za kochające, a nas uważa się za potworów?
(2019.12.19)
Powrót do komentarzy