Wybrany wątek opinii

Na szczęście mentalność się zmienia i coraz rzadziej są sytuacje gdzie wysiada osobnik z auta za kilkaset tysięcy z popsutymi zębami - ŻENADA
(2019.12.17)
Oj jezdzi taki po Elblagu w S klasie i zebow bocznych nie ma:-))))
(2019.12.17)
Powrót do komentarzy