Wybrany wątek opinii
Na szczęście mentalność się zmienia i coraz rzadziej są sytuacje gdzie wysiada osobnik z auta za kilkaset tysięcy z popsutymi zębami - ŻENADA
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Oj jezdzi taki po Elblagu w S klasie i zebow bocznych nie ma:-))))
Do moderacji
Odpowiedz
1
0