Wybrany wątek opinii
pracownicy miejskich instytucji mają 13-te pensje, wysługę, dofinansowanie do wczasów i kolonii dla dzieci, bony na święta, i wcale nie najniższe krajowe
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Pracownicy instytucji kultury nie mają 13 -tek ani nagród
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Dlatego żona wciąga męża spółki miejskie urzędy nie dla psa kiełbasa szara maso.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0