Wybrany wątek opinii

Byloby milej i swiezej gdyby niektóre panie o słusznym stazu opuscily juz wieloletnie posadki, czas i wiek ku temu zasadny a i zmiany wskazane
(2019.12.10)
A i córkę by wkrecily. Rodzinna atmosfera mogłaby pozostać.
Lolek34 (2019.12.11)
Po co tyle urzędnicze w umoraz spółkach miasta powinni ciąć koszty a zacząć powinni od siebie. Pani która w danym momencie nie ma nic do roboty powinna zmyć korytarz być pożyteczna. A nie ploty ploteczki a UM to już szczyt rozwalania kasy cotyle roboty? Nie wierzę.
Elwis33 (2019.12.12)
Powrót do komentarzy