Wybrany wątek opinii
Byloby milej i swiezej gdyby niektóre panie o słusznym stazu opuscily juz wieloletnie posadki, czas i wiek ku temu zasadny a i zmiany wskazane
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
A i córkę by wkrecily. Rodzinna atmosfera mogłaby pozostać.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Po co tyle urzędnicze w umoraz spółkach miasta powinni ciąć koszty a zacząć powinni od siebie. Pani która w danym momencie nie ma nic do roboty powinna zmyć korytarz być pożyteczna. A nie ploty ploteczki a UM to już szczyt rozwalania kasy cotyle roboty? Nie wierzę.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0