Wybrany wątek opinii

Dziękujemy ci PiS za tę biede,gdzie jest pan Wilk i jego kasa z Pinokiem na Obwodnicę Wschodnią Elbląga???Program 100 obwodnic już powinien leżeć na biurku pana Witolda Wróblewskiego...pięć lat w sejmie a pan Wilk nic,zupełne nic dla Elbląga...ale za Banasiem łapke podnióst i za Piotrowiczem ŻENADA!!!
(2019.12.10)
Płacą ci trolu za te żałosne wywody czy jesteś typowym lemingiem, który potrafi korzystać tylko z jednego źródła informacji?
Wlodeczek (2019.12.10)
Powrót do komentarzy