Wybrany wątek opinii

A skarbnik jeszcze panuje nad czymś?czy już przerasta funkcja? Lub wiek ?
(2019.12.10)
No jak nie panuje? Jeszcze się jakoś kręci, a potem się odejdzie na zasłużoną, sowitą emeryturę.
(2019.12.10)
Oby jak najszybciej
(2019.12.10)
Powrót do komentarzy