Wybrany wątek opinii
A skarbnik jeszcze panuje nad czymś?czy już przerasta funkcja? Lub wiek ?
Do moderacji
Odpowiedz
24
0
No jak nie panuje? Jeszcze się jakoś kręci, a potem się odejdzie na zasłużoną, sowitą emeryturę.
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
Oby jak najszybciej
Do moderacji
Odpowiedz
6
1