Wybrany wątek opinii

Uuuu, grubo. Wróbel ma pozamiatane. Czas na referendum. Pewna przypadøosc ädministratora "miastem, tym skutkuje, ze nad niczym nie panuje.
(2019.12.10)
A gdzie rodzinka będzie robić? Nigdy nie będzie referendum. Nigdy.
Adams36 (2019.12.11)
Powrót do komentarzy