Wybrany wątek opinii
Uuuu, grubo. Wróbel ma pozamiatane. Czas na referendum. Pewna przypadøosc ädministratora "miastem, tym skutkuje, ze nad niczym nie panuje.
Do moderacji
Odpowiedz
31
3
A gdzie rodzinka będzie robić? Nigdy nie będzie referendum. Nigdy.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0