Wybrany wątek opinii

Panie Wróblewski pora kończyć swoją prezydenture miasta Elbląga odejdź wstydu sobie oszczędź!!!!
(2019.12.10)
I zabierz AA
(2019.12.10)
Powrót do komentarzy