Wybrany wątek opinii
Panie Wróblewski pora kończyć swoją prezydenture miasta Elbląga odejdź wstydu sobie oszczędź!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
55
8
I zabierz AA
Do moderacji
Odpowiedz
6
0