Wybrany wątek opinii

ten w czarnym to wygląda jakby uciekł z mszy satanistycznej, ...nie idę z dziećmi na to, nie podoba mi się
matka ostrożna (2019.12.08)
Matka ostrożna ! Wygląd nie świadczy o osobie... przyjdź i zobacz jakie piękne i mądre prawdy mówi " ten w czarnym " Możesz spokojnie zabrać dzieci na ten spektakl ;) Ja byłam ze swoim dzieckiem i było zachwycone. Nic mu się nie stało i wyszło bogatsze o nowe ipiękne doświadczenie.
Mama 1 (2019.12.08)
@Mama 1 - Miło mi. Uwielbiam tę sztukę. Marta. Tłumaczka tekstu.
Marta Klubowicz (2019.12.08)
Powrót do komentarzy