Wybrany wątek opinii
ten w czarnym to wygląda jakby uciekł z mszy satanistycznej, ...nie idę z dziećmi na to, nie podoba mi się
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
Matka ostrożna ! Wygląd nie świadczy o osobie... przyjdź i zobacz jakie piękne i mądre prawdy mówi " ten w czarnym " Możesz spokojnie zabrać dzieci na ten spektakl ;) Ja byłam ze swoim dzieckiem i było zachwycone. Nic mu się nie stało i wyszło bogatsze o nowe ipiękne doświadczenie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Mama 1 - Miło mi. Uwielbiam tę sztukę. Marta. Tłumaczka tekstu.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0