Wybrany wątek opinii

.. .bo w wielu ludziach tkwi dobro. .. super, że w naszym mieście, które nie jest zbyt zamożne, udało się przygotować tyle paczek dla potrzebujących dzieci. .. niech ten świąteczny czas stanie się dobrym wspomnieniem nie tylko dla tych dzieci. ..
żyzń (2019.12.07)
Nie było paczek ani prezentów.
Aktor (2019.12.07)
@Aktor - misie poejchaly do Afryki
(2019.12.07)
Powrót do komentarzy