Wybrany wątek opinii
.. .bo w wielu ludziach tkwi dobro. .. super, że w naszym mieście, które nie jest zbyt zamożne, udało się przygotować tyle paczek dla potrzebujących dzieci. .. niech ten świąteczny czas stanie się dobrym wspomnieniem nie tylko dla tych dzieci. ..
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Nie było paczek ani prezentów.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Aktor - misie poejchaly do Afryki
Do moderacji
Odpowiedz
0
0