Wybrany wątek opinii

W Elblągu jest druga Pani w pidobnym wieku o tym samym imieniu i nazwisku:)
(2019.12.04)
Ale co mnie to obchodzi?
Ktoś ktoś (2019.12.04)
Powrót do komentarzy