Wybrany wątek opinii

GKS Jastrzębie - STOMIL OLSZTYN 1:2
pandyzio (2019.11.30)
?
(2019.11.30)
Po takim panu jak ty mój dziadek na konia wchodził.
(2019.11.30)
pomyliło się tobie wszystko. nie wchodził na konia tylko walił konia mojemu dziadkowi
dyzio (2019.11.30)
Powrót do komentarzy