Wybrany wątek opinii

na boisku amatorzy, na łuku panienki. Jak tu wygrać ….
dyzio (2019.11.30)
Twój Stomil za to wygrywa cały czas. Co za jełop.
(2019.11.30)
Powrót do komentarzy