Wybrany wątek opinii
Serdecznie wszystkim dziękujemy
Do moderacji
Odpowiedz
23
0
@Schronisko Elbląg - Czy prowadzicie jeszcze zbiórkę nakrętek?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Jababa - Tak, otrzymujemy za każdy 1 kg 1 zł.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0