Wybrany wątek opinii

Serdecznie wszystkim dziękujemy
Schronisko Elbląg (2019.11.28)
@Schronisko Elbląg - Czy prowadzicie jeszcze zbiórkę nakrętek?
Jababa (2019.11.28)
@Jababa - Tak, otrzymujemy za każdy 1 kg 1 zł.
Schronisko Elbląg (2019.11.28)
Powrót do komentarzy