Wybrany wątek opinii

co ci młodzi ludzie maja do gadania nic nic nic sa bo sa i to jest zabawa lepiej by do nauki do ksiażki a nie bawic sie w polityków nikt ich nie slucha nie maja prawa głosu tylko sie bawia masakra szok i niedowierzanie
BARBI (2019.11.05)
@BARBI - Czy ty masz jakąś wiedze na ten temat
MIESZKANIEC DUMNY Z MIASTA (2019.11.05)
Powrót do komentarzy