Wybrany wątek opinii
@jank - gdy bedą Szwedzi, doslownie
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Gość raz już byli , trochę na rozrabiali .Teraz myślę że było by lepiej ????
Do moderacji
Odpowiedz
0
0