Wybrany wątek opinii

@jank - gdy bedą Szwedzi, doslownie
(2019.11.02)
@Gość raz już byli , trochę na rozrabiali .Teraz myślę że było by lepiej ????
jank (2019.11.02)
Powrót do komentarzy