Wybrany wątek opinii

@jank - A po co ? Tam wiatr duje jak w Suwałkach;)
nigdy w życiu (2019.11.02)
Wiatr rządzi bo ma gdzie . Stały by kamienice wiatru brak
jank (2019.11.02)
Powrót do komentarzy