Wybrany wątek opinii

Ja pie......le ,ten baran się raduje że ta firma sama sobię znalazła tanie miejsce do terroryzowania ludzi przez uporczywe telefony na niby fajne promocje ..Słupnik musi odejść.
1125. (2019.10.23)
@1125. - Lepiej byłoby żebyś ty odszedł, na dębicy jeszcze sporo miejsca
AVE Satan (2019.10.23)
Powrót do komentarzy