Wybrany wątek opinii
Ja pie......le ,ten baran się raduje że ta firma sama sobię znalazła tanie miejsce do terroryzowania ludzi przez uporczywe telefony na niby fajne promocje ..Słupnik musi odejść.
Do moderacji
Odpowiedz
80
19
@1125. - Lepiej byłoby żebyś ty odszedł, na dębicy jeszcze sporo miejsca
Do moderacji
Odpowiedz
10
32