Wybrany wątek opinii

Cały teren jest wysypany piachem? Czemu nie zrobili takiego samego podłoża jak plac zabaw w Pasłęku
(2019.10.23)
Może koszta za duże chłopcze???
Ja. (2019.10.23)
Powrót do komentarzy