Wybrany wątek opinii
To sobie komuchy baraszkowali,czyli prawie wszyscy w tamtych latach w Elblągu
Do moderacji
Odpowiedz
14
9
Pewnie że względu na wiek ale masz goowniane pojęcie na temat 'tamtych lat' . Otóż nie wszyscy wtedy byli komuchami a nawet nie większość.
Do moderacji
Odpowiedz
13
0