Wybrany wątek opinii

To sobie komuchy baraszkowali,czyli prawie wszyscy w tamtych latach w Elblągu
(2019.10.19)
Pewnie że względu na wiek ale masz goowniane pojęcie na temat 'tamtych lat' . Otóż nie wszyscy wtedy byli komuchami a nawet nie większość.
(2019.10.20)
Powrót do komentarzy