Wybrany wątek opinii

A ja bywam tam i zawsze cos widzę w niej????
Elblazanin12 (2019.10.16)
Przepraszam,ty bywasz.? A ja jestem tam cały czas.
Ktoś 2 (2019.10.16)
Powrót do komentarzy