Wybrany wątek opinii
Fajny gest ale wątpie że to wypali. Dzieci będą się wstydziły brać od kogoś kanapki
Do moderacji
Odpowiedz
11
6
@Tool - Czemu mają się wstydzić? Czy dzieci są jakkolwiek winne swojej sytuacji czy to wina tylko i wyłącznie dorosłych?
Do moderacji
Odpowiedz
9
0