Wybrany wątek opinii

Fajny gest ale wątpie że to wypali. Dzieci będą się wstydziły brać od kogoś kanapki
Tool (2019.10.16)
@Tool - Czemu mają się wstydzić? Czy dzieci są jakkolwiek winne swojej sytuacji czy to wina tylko i wyłącznie dorosłych?
(2019.10.16)
Powrót do komentarzy