Wybrany wątek opinii
taaa a baner Baltic Cup z Czyżykiem, wstyd i obłuda
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
A czy prezentacja takiego materiału wyborczego podczas ciszy wyborczej nie jest złamaniem prawa przez kandydata i organizatorów? Można prosić zdjęcie tego banera?
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
A niby dlaczego piekne widowisko aż chce się oglądać cudo i pięknie zrobione
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@RobertKoliński - moim zdaniem to jest złamanie prawa, może Pan zajmię się tą sprawą
Do moderacji
Odpowiedz
1
0