Wybrany wątek opinii

taaa a baner Baltic Cup z Czyżykiem, wstyd i obłuda
(2019.10.12)
A czy prezentacja takiego materiału wyborczego podczas ciszy wyborczej nie jest złamaniem prawa przez kandydata i organizatorów? Można prosić zdjęcie tego banera?
RobertKoliński (2019.10.12)
A niby dlaczego piekne widowisko aż chce się oglądać cudo i pięknie zrobione
Kibic staly (2019.10.13)
@RobertKoliński - moim zdaniem to jest złamanie prawa, może Pan zajmię się tą sprawą
(2019.10.13)
Powrót do komentarzy