Wybrany wątek opinii
Dostali za friko niemieckie gospodarki i nie chcieli się dzielić ? To były bardzo biedne czasy - nie rozumię - to q. .. .stwo !!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Nikt nie dostał za darmo, gospodarstwa trzeba było spłacać.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0