Wybrany wątek opinii

Dostali za friko niemieckie gospodarki i nie chcieli się dzielić ? To były bardzo biedne czasy - nie rozumię - to q. .. .stwo !!!
hektary za dzrmo (2019.10.06)
Nikt nie dostał za darmo, gospodarstwa trzeba było spłacać.
Zen (2019.10.06)
Powrót do komentarzy