Wybrany wątek opinii
W wyborach NIE głosujemy na KO czy PiS. Głos należy oddać na NARODOWCÓW!
Do moderacji
Odpowiedz
25
67
Praca z faszystami, nacjonslistami z Konfederacji !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
11
12