Wybrany wątek opinii

Spoko za jakiś czas znudzi im się lazić. Jestem ciekaw jak w zimę przy -20°C wyglądał by ten spektakl.
(2019.10.03)
Jak to jak?? Normalnie ognisko z opon, barykady totalna blokada, burdy - górnicy, rolnicy w Warszawie mogo?? Kibole na stadione też
(2019.10.03)
Powrót do komentarzy