Wybrany wątek opinii

Wyjesz, to dobrze, prawda w oczy kole.
Glosrozsadku1 (2019.10.02)
Sam wkładasz kij w szprych i obrazasz się że dostajesz po łapkach. Skończysz podstawówke to zrozumiesz więcej.
(2019.10.03)
Powrót do komentarzy