Wybrany wątek opinii
Wyjesz, to dobrze, prawda w oczy kole.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Sam wkładasz kij w szprych i obrazasz się że dostajesz po łapkach. Skończysz podstawówke to zrozumiesz więcej.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0