Wybrany wątek opinii

@jank - gdybym byl bogaty jabada dibidibi dibi dum lalala, i mlodszy o jakies 15 to bym sie tam zapisal
(2019.09.24)
Tam naprawdę są młodzi ludzie którzy mają Talent
jank (2019.09.24)
Powrót do komentarzy