Wybrany wątek opinii
@jank - gdybym byl bogaty jabada dibidibi dibi dum lalala, i mlodszy o jakies 15 to bym sie tam zapisal
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Tam naprawdę są młodzi ludzie którzy mają Talent
Do moderacji
Odpowiedz
8
2