Wybrany wątek opinii

Bardzo dobrze ! dzieci od malego musza wiedziec gdzie dobrze placa, wszystkie dodatki i czlowiek sie nie narobi jak u prywaciarza za najnizsza. Bardzo dobrze. !!! I jeszcze faceci swietnie wygladaja w mundurze.! Super
(2019.09.23)
Żałosne
Gagatek (2019.09.23)
Powrót do komentarzy