Wybrany wątek opinii
Współczuje tym ludziom, którzy tam mieszkają, bo w sobotę i niedzielę nie jeździ, ani jeden autobus.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Aż dziwne Jelonki to duża wieś z ponad 700 mieszkańcami i się rozbudowuje, dalej jest Marwica, Topolno razem mają też ponad 300 mieszkańców i dalej już są Rychliki- siedziba gminy ponad 800 mieszkańców czyli potencjalnych klientów na autobusy trochę jest, ale być może ludzie wolą samochody.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0