Wybrany wątek opinii

@poeta_amator - Cudowne podsumowanie samego festiwalu i poziomu elbląskiej debaty publicznej. .. Grafoman jesteś, bo wierszyk którego jesteś "autorem" pisaliśmy przez niemal dekadę i od pierwszego błąkającego się bąka doszliśmy do stada liczącego ich około dwudziestu. Uczestnicy debaty nie zauważyli że proces wyizolowywania kultury ze społeczeństwa następuje ? Elbląska "kultura wyższa" to już grono kilkuset osób tak kulturalnie wyedukowanych że nie chcą do swego światłego grona dopuścić tym mniej wyedukowanych w efekcie czego stają się eksponatami podobnymi do tych z ZOO w Sopocie - tyle że ich klatka nie ma krat i nikt już nie chce ich oglądać i tracą na tym artyści obelepini gronem instytucjonalnych fanów. ..
MariuszLewandowski-Fc (2019.09.22)
Co za chamski komentarz wstydź się żenada
Zgelblag (2019.09.22)
@Zgelblag - prawdę napisał
bambo (2019.09.22)
Powrót do komentarzy