Wybrany wątek opinii
kobieta i małolat - wszystko w temacie :)
Do moderacji
Odpowiedz
9
59
Osiołku, ale to nie wina kobiety.
Do moderacji
Odpowiedz
25
0
Złośliwy chyba nie przeczytałeś artykułu ze zrozumieniem
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Co w temacie? Potrafisz czytać ze zrozumieniem, czy szkoła była zbyt daleko?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Dla twojej wiadomości dziecko miało 11 lat typie
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@zlosliwy - Po gimnazjum jesteś, co?
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
On starał się czytać ze zrozumieniem ale to go przerosło, zbyt zawiłe słownictwo;). Dajcie spokój chłopakowi bo może kiedyś bili go po głowie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
To nie kobieta skrecała w lewo tylko taki cymbał jak ty
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Czytaj dobrze post.małoletni jest pasażerem,nie kierowcą,prostego zdania nie potrafisz zrozumieć.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0