Wybrany wątek opinii

i ten facet ma prawa wyborcze i pewnie wiecie na kogo głosuje, miasto jest stracone, nie ma dla niego ratunku
sdds (2019.09.18)
@sdds - Szczerze mówiąc to "Nie wiemy " na kogo głosuje bo autor artykułu nie wsponiał o tym, a druga sprawa że goooowno mnie to obchodzi jaką opcję wspiera, złodziej to złodziej czego się od razu polityki czepiasz gł upku.
Egoniasty (2019.09.21)
Powrót do komentarzy