Wybrany wątek opinii

Elbląg i wszystko jasne.
(2019.09.17)
Najpierw przynosili je na policje a teraz próbują kraść na złom, boże aż wstyd wśród jakich ludzi się tu mieszka. Mam nadzieje że ukarzą przykładnie tego dziadka że popamięta ostatnie lata.
elbi (2019.09.17)
Powrót do komentarzy