Wybrany wątek opinii

Według mnie lepiej zaśpiewała Swietłana Bogucka. Ale to tylko moje zdanie......
Nxkkskxjs (2019.09.15)
Swietłana to jak dla mnie jak z krainy lodu zimna ponura i wyrafinowana.
L. O (2019.09.16)
Powrót do komentarzy