Wybrany wątek opinii
Według mnie lepiej zaśpiewała Swietłana Bogucka. Ale to tylko moje zdanie......
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Swietłana to jak dla mnie jak z krainy lodu zimna ponura i wyrafinowana.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4