Wybrany wątek opinii

Pojeździła bym ale ty masz 5 cm we wzwodzie.
(2019.09.14)
No i co w związku z tym, że mam 5 cm? :) Ja nie widzę w tym problemu - zaufaj kompleksów nie mam :)
Ciekawski (2019.09.15)
@Ciekawski - "Ciekawski", jeśli nie masz kompleksów w związku ze swoją głupotą, to należałby raczej współczuć.
J.B. (2019.09.15)
@Ciekawski - "Ciekawski", jeśli nie masz kompleksów w związku ze swoją głupotą, to należałby raczej współczuć.
J.B. (2019.09.15)
Powrót do komentarzy