Wybrany wątek opinii
Pojeździła bym ale ty masz 5 cm we wzwodzie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
No i co w związku z tym, że mam 5 cm? :) Ja nie widzę w tym problemu - zaufaj kompleksów nie mam :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Ciekawski - "Ciekawski", jeśli nie masz kompleksów w związku ze swoją głupotą, to należałby raczej współczuć.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Ciekawski - "Ciekawski", jeśli nie masz kompleksów w związku ze swoją głupotą, to należałby raczej współczuć.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1