Wybrany wątek opinii

koń ładniejszy
(2019.09.14)
Szanowni krytycy zamknięci szczelnie w swoich wymuskanych puszkach na 4 kółkach. Wierzę że mózgi też pozamykane wyjątkowo szczelnie bazując na wasxych komentarzavh. Ignorancja i brak wiedzy waszą domeną. Bardzo dziwne że sama z Wawy konno i to jeszcze bez wędzidła i podków! Dzielna i za to ją podziwiam.
J.B. (2019.09.15)
Powrót do komentarzy