Wybrany wątek opinii
koń ładniejszy
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Szanowni krytycy zamknięci szczelnie w swoich wymuskanych puszkach na 4 kółkach. Wierzę że mózgi też pozamykane wyjątkowo szczelnie bazując na wasxych komentarzavh. Ignorancja i brak wiedzy waszą domeną. Bardzo dziwne że sama z Wawy konno i to jeszcze bez wędzidła i podków! Dzielna i za to ją podziwiam.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0