Wybrany wątek opinii
A to dobre, fajna incjatywa. Na moim koniu też by pojezdziła?? ;)
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Pojeździła bym ale ty masz 5 cm we wzwodzie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Nie bądź taka surowa. Z kontekstu wnioskuję, że ma trochę więcej. Osiem cm we wzwodzie. Pozdrawiam Cię prosto z siodła i malowniczego terenu Wysoczyzny Elbląskiej. Jeszcze raz powtórzę. Wyjątkowo dzielna i od razu tak pomyślałem widząc Cię w piątek na Grunwaldzkiej. Sam jeżdżę na niepodkutej klaczy również po asfalcie tylko z "głową". Poza tym super ostre "pióro" ha ha.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Nie bądź taka surowa. Z kontekstu wnioskuję, że ma trochę więcej. Osiem cm we wzwodzie. Pozdrawiam Cię prosto z siodła i malowniczego terenu Wysoczyzny Elbląskiej. Jeszcze raz powtórzę. Wyjątkowo dzielna i od razu tak pomyślałem widząc Cię w piątek na Grunwaldzkiej. Sam jeżdżę na niepodkutej klaczy również po asfalcie tylko z "głową". Poza tym super ostre "pióro" ha ha.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Nie bądź taka surowa. Z kontekstu wnioskuję, że ma trochę więcej. Osiem cm we wzwodzie. Pozdrawiam Cię prosto z siodła i malowniczego terenu Wysoczyzny Elbląskiej. Jeszcze raz powtórzę. Wyjątkowo dzielna i od razu tak pomyślałem widząc Cię w piątek na Grunwaldzkiej. Sam jeżdżę na niepodkutej klaczy również po asfalcie tylko z "głową". Poza tym super ostre "pióro" ha ha.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Nie bądź taka surowa. Z kontekstu wnioskuję, że ma trochę więcej. Osiem cm we wzwodzie. Pozdrawiam Cię prosto z siodła i malowniczego terenu Wysoczyzny Elbląskiej. Jeszcze raz powtórzę. Wyjątkowo dzielna i od razu tak pomyślałem widząc Cię w piątek na Grunwaldzkiej. Sam jeżdżę na niepodkutej klaczy również po asfalcie tylko z "głową". Poza tym super ostre "pióro" ha ha.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0