Wybrany wątek opinii

A to dobre, fajna incjatywa. Na moim koniu też by pojezdziła?? ;)
Ciekawski (2019.09.13)
Pojeździła bym ale ty masz 5 cm we wzwodzie.
(2019.09.14)
Nie bądź taka surowa. Z kontekstu wnioskuję, że ma trochę więcej. Osiem cm we wzwodzie. Pozdrawiam Cię prosto z siodła i malowniczego terenu Wysoczyzny Elbląskiej. Jeszcze raz powtórzę. Wyjątkowo dzielna i od razu tak pomyślałem widząc Cię w piątek na Grunwaldzkiej. Sam jeżdżę na niepodkutej klaczy również po asfalcie tylko z "głową". Poza tym super ostre "pióro" ha ha.
J.B. (2019.09.15)
Nie bądź taka surowa. Z kontekstu wnioskuję, że ma trochę więcej. Osiem cm we wzwodzie. Pozdrawiam Cię prosto z siodła i malowniczego terenu Wysoczyzny Elbląskiej. Jeszcze raz powtórzę. Wyjątkowo dzielna i od razu tak pomyślałem widząc Cię w piątek na Grunwaldzkiej. Sam jeżdżę na niepodkutej klaczy również po asfalcie tylko z "głową". Poza tym super ostre "pióro" ha ha.
J.B. (2019.09.15)
Nie bądź taka surowa. Z kontekstu wnioskuję, że ma trochę więcej. Osiem cm we wzwodzie. Pozdrawiam Cię prosto z siodła i malowniczego terenu Wysoczyzny Elbląskiej. Jeszcze raz powtórzę. Wyjątkowo dzielna i od razu tak pomyślałem widząc Cię w piątek na Grunwaldzkiej. Sam jeżdżę na niepodkutej klaczy również po asfalcie tylko z "głową". Poza tym super ostre "pióro" ha ha.
J.B. (2019.09.15)
Nie bądź taka surowa. Z kontekstu wnioskuję, że ma trochę więcej. Osiem cm we wzwodzie. Pozdrawiam Cię prosto z siodła i malowniczego terenu Wysoczyzny Elbląskiej. Jeszcze raz powtórzę. Wyjątkowo dzielna i od razu tak pomyślałem widząc Cię w piątek na Grunwaldzkiej. Sam jeżdżę na niepodkutej klaczy również po asfalcie tylko z "głową". Poza tym super ostre "pióro" ha ha.
J.B. (2019.09.15)
Powrót do komentarzy