Wybrany wątek opinii
A koniem po chodniku to mizna jezdzic?A jakby komus pociagnal z kopyta?
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
@Wkuwiony - To by ci tylko dobrze zrobiło.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Wkuwiony - To by ci tylko dobrze zrobiło.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Wkuwiony - To by ci tylko dobrze zrobiło.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0