Wybrany wątek opinii
Nas Warmia i Mazury powinny obchodzić tyle, co Bieszczady, Kotlina Kongo i Bawaria - my nie mamy z nimi nic wspólnego!
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
Nie jaraj sie tak, wojewodztwo warminsko-mazurskie nalezymy do niego i tak bedzie to miasto kojarzone, kogo obchodzi ze jest tak jak mowisz napewno nie tych z bawarii jakby to robilo wielka roznice, 24 na dobe pierze sie mozgi na portelu ze to byl Elbing i Prusy jakby to bylo najwazniejsze w historii tego miasta
Do moderacji
Odpowiedz
2
6