Wybrany wątek opinii

Zapamiętajcie P O i PSL i SLD jesteście skończeni boicie się samych siebie. Komuna się skończyła już dawno a tu cenzura i knebel.
(2019.09.02)
Pisowski troll?
(2019.09.02)
Odpowiedź brzmi TAK! Emilka
(2019.09.02)
Powrót do komentarzy