Wybrany wątek opinii

znowu musimy stac przed scena bo ławek nie ma. dziadostwo.
(2019.09.01)
w domu masz ławki, po co przychodzisz. dziadostwo
(2019.09.01)
W parku sobie usiądź
Ps (2019.09.01)
Powrót do komentarzy