Wybrany wątek opinii

czytałem dziś, że duszpasterz (syn oborowej) ma kryzys wiary, szkoda byłby z niego niezły duszpasterz złodziei i komuchów z pis.
jabezżadnegotrybu (2019.08.29)
A ty pochwal się czyim synem jesteś? Lepiej być synem oborowej niż synem UB-owca czy SB-eka lub działacza PZPR.
(2019.08.29)
Powrót do komentarzy