Wybrany wątek opinii

Taki sam paszkwil jak radzieckie kroniki filmowe z "wyzwalania bratniego narodu Polskiego które oczekiwał naszej pomocy" rzygac się chce na takie "twory"
Hejter Inowrocław (2019.08.29)
@Hejter Inowrocław - I to jest piękne w demokracji, że Ty możesz nie chcieć oglądać tego filmu, a ja nie będę musiał oglądać Ciebie kiedy będę w kinie :)
(2019.08.29)
Powrót do komentarzy