Wybrany wątek opinii

@Gość 45 - ja z chęcią Ciebie bym pożegnał, ruskich nie trzeba nam i takich jak Ty też.
(2019.08.14)
Japa tępy elblongu
Gosc45 (2019.08.15)
Powrót do komentarzy