Wybrany wątek opinii
Po raz kolejny "kocopoliński" objawił się nam jako "polskojęzyczny obywatel RP".
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Lek...aż - nie stać cie na normalny wpis tylko pisowskie plucie?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1