Wybrany wątek opinii

Po raz kolejny "kocopoliński" objawił się nam jako "polskojęzyczny obywatel RP".
Lek...aż (2019.08.11)
@Lek...aż - nie stać cie na normalny wpis tylko pisowskie plucie?
(2019.08.11)
Powrót do komentarzy