Wybrany wątek opinii
Śmiejemy się z Ruskich, bo ciężko nam przyznać, że jesteśmy tacy sami. Maskujemy się w ten sposób.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Dokładnie
Do moderacji
Odpowiedz
1
1