Wybrany wątek opinii

Śmiejemy się z Ruskich, bo ciężko nam przyznać, że jesteśmy tacy sami. Maskujemy się w ten sposób.
(2019.08.05)
Dokładnie
(2019.08.05)
Powrót do komentarzy