Wybrany wątek opinii
Smiejecie sie z ruskich a na zachodzie wszystkim polska kojarzy sie z wódka i ...... rosją
Prawda jest taka ze nam do nich blizej niz dalej.....
Zreszta dowcipy o polakach i ruskich tez sie z byle czego nie wziely hehe
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
Śmiejemy się z Ruskich, bo ciężko nam przyznać, że jesteśmy tacy sami. Maskujemy się w ten sposób.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1