Wybrany wątek opinii

Dla kolinskieg rocznica tragedii narodowej to tylko koazja do czerwonej agitki.
bluselka (2019.08.01)
@bluselka - Bo polska historia jest biało-czerwona, a ja tu słyszę tylko propagandę "białych" (i czarnych;) elit;)
RobertKoliński (2019.08.01)
Powrót do komentarzy